Bosch 36V 2,0 Ah + AL 36V-20 (F.016.800.609)
Kód: 9909382
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku objednávke nad 150€

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Sada s nabíjačkou AL 36V-20 a batériou s kapacitou 2,0 AhNapájanie pre VŠETKO: jeden akumulátor a nabíjačka pre všetko 36V záhradné náradie
Vymeniteľný, šetrí čas a peniaze
LED indikátor stavu batérie a nabíjania
Žiadne samovybíjanie batérie ani pamäťový efekt
Technické údaje
Nabíjacie napätie batérie 36 V
Nabíjací prúd 2,0 A
Čas nabíjania pri 2,0 Ah 100 % cca 65 min
Čas nabíjania pri 4,0 Ah 100 % cca 125 min
Čas nabíjania pri 6,0 Ah 100 % cca 185 min
Hmotnosť 500 G
Napätie batérie 36 V
Rozmery balenia (šírka × dĺžka × výška) 95 x 265 x 207 mm
Dodávané príslušenstvo
1× lítium-iónová batéria 36 V / 2,0 Ah
Nabíjačka AL 3620 CV
Dodatočné parametre
| Kategória: | 36 V |
|---|---|
| Záruka: | 12 |
| Hmotnosť: | 1.55 kg |
| EAN: | 4059952563282 |
| Šírka [cm]: | 44 |
| Akumulátorová séria: | 36V POWER FOR ALL |
| Objem koša [l]: | 50 |
| Hmotnosť [kg]: | 17,5 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
