Bosch GWX 18V-10 PSC Professional (0.601.7B0.800)
Kód: 8803939
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku objednávke nad 150€

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Akumulátorová uhlová brúska; Najlepší pokročilý výkon a ovládanie nástroja v kategórii 18 V - so systémom X-LOCK; Poskytuje výkon porovnateľný s 1 000 W káblovou brúskou vďaka bezuhlíkovému motoru ProCORE18V a technológii akumulátora; Výmena príslušenstva je rýchla a pohodlná vďaka bezkľúčovému systému X-LOCK; Pripojenie Bluetooth umožňuje nastavenie nástroja priamo v aplikácii Toolbox; Používateľské rozhranie poskytuje aktívnu spätnú väzbu nástroja; Voľnobežné otáčky 4.500 - 9.000 ot/min; Napätie akumulátora 18 V; Hmotnosť bez akumulátora 2 kg; Hrubovací/dierovací kotúč O 125 mm; Gumová brúsna doska O 125 mm; V L-BOXX so súpravou príslušenstva; Ochranný kryt (1 605 510 365); Prídavná rukoväť s tlmením vibrácií (2 602 025 171); 1× modul Bluetooth Low Energy GCY 30-4 (1 600 A00 R26); L-BOXX 136 (1 600 A00 1RR); 1/1 vložka pre náradie L-BOXX a nabíjačku (1 600 A01 166)Najlepší zlepšený výkon a ovládanie náradia v kategórii 18 V - s X-LOCK
Poskytuje výkon porovnateľný s 1 000W akumulátorovou brúskou vďaka bezuhlíkovému motoru a technológii akumulátora ProCORE18V
Výmena príslušenstva je rýchla a pohodlná vďaka bezkľúčovému systému X-LOCK
Pripojenie Bluetooth umožňuje nastavenie náradia priamo v aplikácii Toolbox; používateľské rozhranie poskytuje aktívnu spätnú väzbu na náradie
Balenie obsahuje
Ochranný kryt
1 605 510 365
Prídavná rukoväť s tlmením vibrácií
2 602 025 171
1× modul Bluetooth Low Energy GCY 30-4
1 600 A00 R26
L-BOXX 136
1 600 A00 1RR
1/1 vložka pre nástroj a nabíjačku L-BOXX
1 600 A01 166
36 mesiacov záruka - po registrácii výrobku https://www.bosch-professional.com/cz/cs/servis/zaruka/
Dodatočné parametre
| Kategória: | 125 mm |
|---|---|
| Záruka: | 12 |
| Hmotnosť: | 4.56 kg |
| EAN: | 3165140962483 |
| Hmotnosť [kg]: | 2 |
| Napätie batérie [V]: | 18 |
| Maximálne otáčky [ot/min]: | 9000 |
| Akumulátorová séria: | 18V Professional |
| Priemer disku [mm]: | 125 |
| Počet akumulátorov: | bez |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
