KÁBEL FTP drôt DATACOM CAT.6 - Box 305m 1205
Kód: 9787896
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku objednávke nad 150€

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Inštalačný kábel pre štruktúrovanú kabeláž.- STP
- 4 x 2 x 0,55 plná meď
- CAT.6
- 23 AWG
- PVC plášť
- 305 m BOX
- farba sivá
- metráž tlače + priemyselné normy
- rozmery: 42 x 23 x 42 cm
cievka
Dodatočné parametre
| Kategória: | Štítované |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| EAN: | 8596250003417 |
| Konektor: | USB |
| Ďalšie informácie: | Windows 98/ ME/ 2000 / XP |
| Rozlíšenie: | 3048 lpi, 512 úrovní tlaku |
| Napájanie: | pero: 1x AAA baterie, myš: 1x AAA baterie |
| Rozmery (V x Š x H): | tablet: 9 x 270 x 220 mm, pero: 135 x 15 x 11 mm, myš: 40 x 105 x 63 mm |
| Kategória: | Cat6 |
| Dĺžka kábla [m]: | 305 |
| Porty: | Bez konektora |
| Mark: | FTP |
| Počet tlačidiel: | pero: 3, myš: 3 |
| Pracovný priestor tabletu: | 114 x 152 mm |
| Farba: | šedá |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
