Powerplus POWX1197 - Kombinované kladivo 1 500 W SDS-Plus
Kód: 114479



Súvisiaci tovar
Balenie obsahuje 300 samorezných skrutiek so zápustnou hlavou #6×3/4" (3,5×19 mm).
Veľkosť hmoždinky: 8 × 80 mm; veľkosť balenia: 10 ks/plastové vrecko
Veľkosť: 8x40 mm, sada 50 ks/plastové vrecko
Kompletná sada 164 skrutiek a matíc so závitom z uhlíkovej ocele s pozinkovaným povrchom
Rámová hmoždinka 8x60mm+skrutka 5,2x65mm, sada 15 ks
Veľkosť: 6x40 mm + skrutka 3,8x43 mm; 30 ks/plastové vrecko
Sada obsahuje 302 samorezných skrutiek so zápustnou hlavou z uhlíkovej ocele s pozinkovaným povrchom
Veľkosť: 8x50 mm, sada 25 ks/plastové vrecko
Podrobný popis
1 500W kombinované kladivo SDS-Plus
POWX1197 - Výkon do betónu a ocele
Vŕtanie, vŕtanie s príklepom alebo sekanie je s kombinovaným kladivom POWX1197 od spoločnosti Powerplus hračka. S vysokým výkonom 1 500 W sa nezastaví pred žiadnou výzvou. Môžete vŕtať do dreva, kovu, keramiky a plastu, zatĺkať do betónu a tehál alebo vykonávať ľahké sekacie práce.
Toto robustné kladivo má silu úderu 5 J a kadenciu až 4 000 úderov za minútu. Pre maximálny komfort je vybavené systémom redukcie vibrácií (AVS), ktorý šetrí vaše ruky aj pri dlhodobom používaní. Krytka proti prachu a mäkká rukoväť len podčiarkujú dôraz na ergonómiu a čistú prácu.
Hlavné funkcie:
- 4 funkcie: vŕtanie, zatĺkanie, sekanie a otáčanie dláta.
- Systém AVS: výrazne znižuje vibrácie.
- Regulácia otáčok: presné nastavenie pre každý materiál.
- SDS Plus: rýchla a jednoduchá výmena nástrojov.
Max. kapacita vŕtania:
- Betón: 32 mm
- Drevo: o 40 mm
- Ocel: o 13 mm
Technické špecifikácie
| napätie | 230 - 240V/50Hz |
| Power | 1 500 W |
| Zapína sa na prázdno | 300 - 800 min-1 |
| Kadencia zdvihu | 1 500 - 4 000 min-1 |
| sila ťahu | 5 J |
| hmotnosť | 6,5 kg |
Obsah balenia:
- Kombinované kladivo
- Prídavná rukoväť
- Hĺbkový doraz
- Kryt proti prachu
- SDS Plus sekací hrot
- Plochá fréza SDS Plus
- 3x vrtáky SDS Plus
- Zásobník na mazivo a kľúč
- Kufrík BMC
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kombinované |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 7.98 kg |
| EAN: | 5400338097270 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
