Router TP-Link Archer BE220W WiFi7
Kód: 166900
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku objednávke nad 150€

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Archer BE220WBE3600 Dvojpásmový Wi-Fi 7 router
Dvojpásmový Wi-Fi 7 s rýchlosťou 3,6 Gb/s: Poskytuje rýchlosť Wi-Fi až 3,6 Gb/s, čo umožňuje vašim zariadeniam pracovať na plný výkon. Vychutnajte si plynulé streamovanie v rozlíšení 4K/8K, pohlcujúce AR/VR hry a bleskové sťahovanie.
Plnohodnotné gigabitové porty: 1× 1 Gb/s port WAN a 4× 1 Gb/s porty LAN ponúkajú špičkové káblové pripojenie.
Maximálne pokrytie: 3× interné antény spolu s technológiou Beamforming poskytujú väčšiu kapacitu, silnejšie a spoľahlivejšie pripojenie a menej rušenia.
Kompatibilita s EasyMesh: Spolupracuje s routermi a extendérmi EasyMesh na vytvorenie bezproblémovej mesh siete Wi-Fi v celej domácnosti, čím sa zabráni výpadkom a oneskoreniam pri prechode medzi signálmi.
Jednoduché nastavenie a používanie: Správa siete nikdy nebola jednoduchšia vďaka aplikácii Tether.
TP-Link HomeShield: Vylepšené zabezpečenie chráni pred najnovšími kybernetickými hrozbami.
Špecifikácie: Technológia pre pripojenie k sieti TP-Link: Vhodné pre pripojenie k sieti TP-Link:
Rýchlosti Wi-Fi: 2,4 GHz: až 688 Mb/s, 5 GHz: až 2882 Mb/s.
Porty: 1× 1 Gb/s port WAN, 4× 1 Gb/s porty LAN
Antény: 3× interné antény s vysokým ziskom
Bezdrôtové funkcie: Multi-Link Operation (MLO), 1024-QAM, OFDMA, MU-MIMO
Zabezpečenie: WPA3, TP-Link HomeShield
Správa: Tether, webové rozhranie
Certifikácia: CE, FCC, RoHS
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wi-Fi 7 routery |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.9 kg |
| EAN: | 1210002607681 |
| Podporované štandardy Wi-Fi: | 802.11g, 802.11n, 802.11ax, 802.11b, 802.11a, 802.11ac, 802.11be |
| Prevádzkové režimy: | Smerovač, Prístupový bod (AP) |
| QoS / Prioritizácia prevádzky: | Áno |
| MU-MIMO: | Áno |
| Rodičovská kontrola: | Áno |
| VPN: | Server VPN, Klient VPN |
| Typ použitia: | Domov |
| Správa zariadení: | mobilné aplikácie, správa cloudu, webová správa |
| Typ internetového pripojenia: | Ethernet (RJ45), Bezdrôtové pripojenie (Mesh/WDS) |
| Firewall / ochrana: | Ochrana pred hrozbami, SPI firewall |
| Frekvenčné pásma: | 2,4 GHz, 5 GHz |
| Zabezpečenie Wi-Fi: | WPA3, WPA2 |
| Rýchlosť WAN: | 1 Gb/s |
| Počet portov LAN (RJ45): | 3 |
| Rýchlosť portu LAN: | 1 Gb/s |
| Maximálna rýchlosť Wi-Fi v pásme 2,4 GHz [Mbps]: | 688 |
| Počet antén: | 4 |
| Maximálna rýchlosť Wi-Fi v pásme 5 GHz [Mbps]: | 2882 |
| Typ Wi-Fi (generácia Wi-Fi): | Wi-Fi 7 |
| Kompatibilita so sieťou: | Áno |
| OFDMA: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
