Sixtol Mobilný hydraulický zdvihák 2,5 t s nízkym profilom SX Jack 2,5T
Kód: 182630
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku objednávke nad 150€

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
SIXTOL SX JACK 2,5 t, nízkoprofilový hydraulický mobilný zdvihák
Praktický nízkoprofilový zdvihák určený na zdvíhanie vozidiel počas výmeny pneumatík alebo servisu. Veľmi nízky profil umožňuje prístup k športovým vozidlám so zníženým podvozkom.
Vďaka štyrom robustným kolieskam a praktickej rukoväti sa so zdvihákom ľahko manipuluje. Súčasťou je robustná tyč s pogumovanou rukoväťou na pohodlné zdvíhanie vozidla. Robustná oceľová konštrukcia zaručuje odolnosť aj v náročných podmienkach.
K tomuto heveru sa hodia gumené podložky
- Gumová podložka JACK PAD 1 - SX300704
- Pryžová podložka JACK PAD 2 - SX3061
- Gumová podložka JACK PAD 3 - SX3062
- Gumová podložka JACK PAD 5 - SX3056
Hlavné výhody
- Špecifikované pre náročné aplikácie v automobilovom priemysle
- Nízky profil umožňuje prístup k športovým vozidlám a zníženým podvozkom
- Kolieska umožňujú ľahký pohyb pod vozidlom
Technické špecifikácie
| Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Rozsah zdvihu | 85 - 385 mm |
| Max. nosnosť | 2,5 t |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Rozmery | 555 × 210 × 130 mm (výška v najvyššom bode po zložení) |
| Rozmery balenia | 600 × 240 × 155 mm |
Obsah balenia
- 1× jack
- 1× tyč
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prezúvanie pneumatík |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 12.5 kg |
| EAN: | 8594196531322 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
