SOLARIX kábel, CAT5E, UTP PE, drôt, vonkajšiu, 305m, box SXKD-5E-UTP-PE
Kód: 9221045
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku objednávke nad 150€

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Trvalý telekomunikačný kábel (tzv. drôtový kábel) s označením SXKD-5E-UTP-PE je vonkajší netienený kábel CAT5E s polyetylénovým plášťom. Kábel je určený pre náročnejšie inštalácie, kde bežný dátový kábel s PVC alebo LSOH plášťom neposkytuje dostatočnú ochranu proti vplyvom prostredia - t. j. PE plášť poskytuje zvýšenú odolnosť proti poveternostným vplyvom a má dlhú životnosť aj v náročných podmienkach. Vonkajší kábel Solarix bez problémov spĺňa a zároveň prevyšuje požiadavky definované v medzinárodných normách TIA/EIA 568, EN 50173 a ISO 11801 pre CAT5E. Je preto vhodný aj pre najnáročnejšie protokoly pre štruktúrovanú kabeláž (napr. Gigabit Ethernet). Vonkajší plášť kábla Solarix má čiernu farbu a jeho teplotná odolnosť sa pohybuje od -20 do 70 °C. Dodávané balenie je 305 m v kartónovej krabici.Káble sú označené metrovou značkou v krokoch po 1 m.
Kategória.
Najvyšší podporovaný protokol [?] : 1000BaseT
Najvyššia teoretická rýchlosť, ktorú možno na kábli dosiahnuť
Tienenie: nie
Šírka pásma [?] : 100 MHz
Dostupná šírka pásma
Vodič [?] : 0, 51 mm AWG 24 medený vodič
Typ a priemer vodiča
Izolácia [?] : polyetylén 0, 9 mm
Typ a priemer izolácie
Plášť [?] : PE
Typ plášťa
Farba: čierna
Priemer kábla: 5, 0 mm
Hmotnosť: 35 kg/km
NVP [?] : 68 %
Nominálna rýchlosť šírenia - pomer rýchlosti signálu v kábli k rýchlosti svetla v %.
Oneskorenie šírenia [?] : 535 ns/100 m
Oneskorenie signálu na jednom páre
Skreslenie oneskorenia [?] : 20 ns/100m
Rozdiel oneskorenia signálu medzi najrýchlejším a najpomalším párom
Teplota skladovania: -20 °C až 70 °C
Prevádzková teplota: -20°C až 70°C
Teplota inštalácie: 0°C až 50°C
Dodatočné parametre
| Kategória: | cat 5 |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 9.12 kg |
| EAN: | 8595684701265 |
| Mark: | UTP |
| Vodič: | měděný drát 0.51 mm AWG 24 |
| Použite na: | rozvody v počítačových sítích 10/100/1000 Mbps |
| Kategória: | Cat5 |
| Šírka pásma: | 100 [MHz] |
| Priemer kábla: | 5 [mm] |
| Izolácia: | polyethylen 0.9 mm |
| Dĺžka kábla [m]: | 305 |
| Farba: | Čierna |
| Porty: | Bez konektora |
| Plášť kábla: | PE |
| Hmotnosť: | 35 [kg] |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
