SOLARIX kábel, CAT5E, UTP PVC, 305m, box SXKD-5E-UTP-PVC
Kód: 9221048
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku objednávke nad 150€

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Tento inštalačný kábel (drôtový kábel) je spoľahlivou súčasťou produktového radu Solarix - CAT5E. Spolu s ostatnými komponentmi systému štruktúrovanej kabeláže Solarix vytvára riešenie, ktoré zaručuje dlhú životnosť, maximálny výkon a bezproblémovú prevádzku počítačových a telekomunikačných sietí. Inštalačný kábel Solarix - CAT5E je určený na horizontálne rozvody a bez problémov spĺňa požiadavky definované v medzinárodných normách TIA/EIA 568, EN 50173 a ISO 11801 pre CAT5E, a preto je vhodný na prevádzku najnáročnejších protokolov pre štruktúrovanú kabeláž (napr. Gigabit Ethernet).Káble sú označené metrovým prierezom 1 m.
CAT5E
Najvyšší podporovaný protokol [?]: 1000BaseT
Najvyššia teoretická rýchlosť, ktorú možno na kábli dosiahnuť
Tienenie: nie
Šírka pásma [?] : 100 MHz
Dostupná šírka pásma
Vodič [?] : 0, 51 mm AWG 24 medený vodič
Typ a priemer vodiča
Izolácia [?] : polyetylén 0, 9 mm
Typ a priemer izolácie
Plášť [?]: PVC
Typ plášťa
Farba: sivá
Priemer kábla: 5, 0 mm
Hmotnosť: 35 kg/km
NVP [?] : 68 %
Nominálna rýchlosť šírenia - pomer rýchlosti signálu v kábli k rýchlosti svetla v %.
Oneskorenie šírenia [?] : 535 ns/100 m
Oneskorenie signálu na jednom páre
Skreslenie oneskorenia [?] : 20 ns/100m
Rozdiel oneskorenia signálu medzi najrýchlejším a najpomalším párom
Teplota skladovania: -20 °C až 60 °C
Prevádzková teplota: -20°C až 60°C
Teplota inštalácie: 0°C až 50°C
Dodatočné parametre
| Kategória: | cat 5 |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 9.22 kg |
| EAN: | 8595684701166 |
| Mark: | UTP |
| Vodič: | měděný drát 0.51 mm AWG 24 |
| Použite na: | rozvody v počítačových sítích 10/100/1000 Mbps |
| Farba: | šedá |
| Kategória: | Cat5 |
| Šírka pásma: | 100 [MHz] |
| Priemer kábla: | 5 [mm] |
| Izolácia: | polyethylen 0.9 mm |
| Plášť kábla: | PVC |
| Hmotnosť: | 35 [kg] |
| Dĺžka kábla [m]: | 305 |
| Porty: | Bez konektora |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
