Súprava TP-Link Tapo C410 KIT
Kód: 142523
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku objednávke nad 150€

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vonkajšie |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 8885020620368 |
| Kompatibilní hlasoví asistenti: | Asistent Google, Amazon Alexa |
| Použite: | Vonkajšie stránky, Vnútri |
| Napájanie: | batérie, Solárne |
| Stupeň ochrany IP: | IP65 |
| Solárny panel v balení: | Áno |
| Farba: | Biela |
| Fungovanie: | Samostatne |
| Cloud: | áno (platené) |
| Detekcia: | Pohyb, Znak, Vozidlo, Zviera |
| Upozornenia do aplikácie: | Áno |
| Typ pripojenia: | Wi-Fi 2,4 GHz |
| Maximálne rozlíšenie: | 2K (2160 × 1440) |
| Úložisko: | micro SD |
| Kompatibilný operačný systém: | Android, iOS |
| Kompatibilné aplikácie: | Tapo |
| Nočné videnie: | IR (čiernobiele), farebné (LED reflektor) |
| Obojsmerný zvuk: | Áno |
| Max. kapacita karty SD [GB]: | 512 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
