TP-Link Archer AX12
Kód: 112439
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku objednávke nad 150€

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dvojpásmový gigabitový router Wi-Fi 6Technológia Wi-Fi 6: Archer AX12 je vybavený najnovšou bezdrôtovou technológiou Wi-Fi 6, ktorá poskytuje vyššie rýchlosti, väčšiu kapacitu a menšie preťaženie siete.
Rýchlosti novej generácie 1,5 Gb/s: Dvojpásmový router Archer AX12 poskytuje ešte vyššie rýchlosti - až 1,5 Gb/s (1 201 Mb/s v pásme 5 GHz a 300 Mb/s v pásme 2,4 GHz)15
Pripojenie viacerých zariadení: Technológia Wi-Fi 6 dokáže komunikovať s väčším počtom zariadení pomocou revolučných technológií OFDMA a MU-MIMO a zároveň znižuje oneskorenie prenosu dát24
Spoľahlivejšie pokrytie: So zariadením Archer AX12 získate najsilnejšie a najspoľahlivejšie pokrytie Wi-Fi pomocou technológie Beamforming a štvorice antén, ktoré sústreďujú silu signálu priamo do vašich zariadení.
Dlhšia výdrž batérie: Technológia Target Wake Time znižuje spotrebu energie zariadení, čím predlžuje ich výdrž batérie3.
Jednoduché nastavenie: Pomocou výkonnej aplikácie TP-Link Tether nastavíte router za niekoľko minút.
Spätná kompatibilita.
Wi-Fi 6 všetko vylepšuje
Pokročilá technológia Wi-Fi prináša vyššie rýchlosti, nižšiu latenciu a vyššiu kapacitu, takže môžete v domácej sieti pripojiť viacero zariadení súčasne.
Gigabitový širokopásmový prístup na internet
Plnohodnotné gigabitové ethernetové porty vám umožnia naplno využívať širokopásmové pripojenie s rýchlosťou až 1 Gb/s. Zapojte počítače, inteligentné televízory alebo herné konzoly do jedného z troch gigabitových portov siete LAN a vybavte ich rýchlym a spoľahlivým káblovým pripojením.
Prístup na internet rýchlosťou až 1000 Mb/s
Wi-Fi s pokrytím celej domácnosti
Štyri vysoko výkonné externé antény posilňujú signál Wi-Fi v celej domácnosti. Technológia tvarovania lúča rozpoznáva zariadenia a zameriava silu signálu bezdrôtovej siete ich smerom, najmä v oblastiach, ktoré boli predtým ťažšie dostupné.
WPA3 - nová úroveň kybernetickej bezpečnosti
Najnovší bezpečnostný protokol Wi-Fi, WPA3, prináša nové možnosti na zlepšenie kybernetickej bezpečnosti v osobných sieťach. Bezpečnejšie šifrovanie hesiel Wi-Fi a vylepšená ochrana proti útokom hrubou silou spoločne chránia vašu domácu sieť Wi-Fi.
Jednoduché nastavenie a používanie
Bez ohľadu na to, či dávate prednosť intuitívnej aplikácii Tether alebo pokročilému webovému rozhraniu spoločnosti TP-Link, router Archer AX12 môžete nastaviť za niekoľko minút.
Chráňte svoje deti
Zablokujte nevhodný obsah pre vaše deti a upravte časový rozsah pre lepšie online návyky.
Jednoduchá aktualizácia firmvéru
Nebaví vás aktualizovať firmvér? Vďaka aktualizáciám OTA je aktualizácia firmvéru jednoduchá jedným kliknutím na paneli správy. Ak chcete mať aktualizované zabezpečenie a funkcie, stačí zapnúť automatický plán.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wi-Fi 6/6E routery |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.74 kg |
| EAN: | 4895252500875 |
| Správa zariadení: | mobilné aplikácie, správa cloudu, webová správa |
| Typ internetového pripojenia: | Ethernet (RJ45), Bezdrôtové pripojenie (Mesh/WDS) |
| Podporované štandardy Wi-Fi: | 802.11g, 802.11n, 802.11ax, 802.11b, 802.11a, 802.11ac |
| Prevádzkové režimy: | Smerovač, Prístupový bod (AP) |
| QoS / Prioritizácia prevádzky: | Áno |
| MU-MIMO: | Áno |
| Rodičovská kontrola: | Áno |
| Typ použitia: | Domov |
| Frekvenčné pásma: | 2,4 GHz, 5 GHz |
| Typ Wi-Fi (generácia Wi-Fi): | Wi-Fi 6 |
| Kompatibilita so sieťou: | Áno |
| OFDMA: | Áno |
| Firewall / ochrana: | SPI firewall |
| Zabezpečenie Wi-Fi: | WPA3, WPA2 |
| Počet antén: | 4 |
| PoE (napájanie): | bez PoE |
| Maximálna rýchlosť Wi-Fi v pásme 5 GHz [Mbps]: | 1201 |
| Rýchlosť WAN: | 1 Gb/s |
| Počet portov LAN (RJ45): | 3 |
| Rýchlosť portu LAN: | 100 Mbps, 1 Gb/s |
| Maximálna rýchlosť Wi-Fi v pásme 2,4 GHz [Mbps]: | 300 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
