TP-Link Archer AX17
Kód: 147548
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku objednávke nad 150€

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Archer AX17POPIS
Wi-Fi 6: Archer AX17 je vybavený najnovšou bezdrôtovou technológiou Wi-Fi 6 pre vyššie rýchlosti, väčšiu kapacitu a menšie preťaženie siete.
Rýchlosti novej generácie 1,5 Gb/s: Dvojpásmový router Archer AX17 poskytuje ešte vyššie rýchlosti až do 1,5 Gb/s (1201 Mb/s v pásme 5 GHz a 300 Mb/s v pásme 2,4 GHz).
Pripojte viac zariadení: Technológia Wi-Fi 6 prenáša viac dát do väčšieho počtu zariadení pomocou revolučnej technológie OFDMA a MU-MIMO, pričom znižuje rýchlosť odozvy.
Archer AX17 poskytuje najsilnejšie a najspoľahlivejšie pokrytie Wi-Fi zameraním sily signálu na vaše zariadenia pomocou technológie Beamforming a štyroch antén.
ŠPECIFIKÁCIE
BEZDRÔTOVÉ PRIPOJENIE
Štandardy
Wi-Fi 6
IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz
IEEE 802.11n/b/g 2,4 GHz
Rýchlosti Wi-Fi
5 GHz: 1201 Mb/s (802.11ax)
2,4 GHz: 300 Mb/s (802.11n)
Dosah WiFi
Domy s 2-3 spálňami
-4× pevná vysoko výkonná anténa , viacero antén tvorí sústavu zosilňujúcu signál, ktorá pokrýva viacero smerov a veľké plochy
- formovanie lúča sústreďuje silu bezdrôtového signálu smerom ku klientom, čím sa rozširuje dosah WiFi
Vysokokapacitné WiFi - dvojpásmové pripojenie , OFDMA , férovosť vysielacieho času , 4 prúdy
Prevádzkové režimy
Režim smerovača
Režim prístupového bodu
ZABEZPEČENIE
SPI Firewall Zabezpečenie siete
Riadenie prístupu
Väzba IP a MAC
Brána aplikačnej vrstvy
VPN
HARDWARE
Ethernetové porty
1× gigabitový port WAN
3× gigabitový port LAN
FYZICKÉ
Rozmery (Š × H × V)
8,5 × 4,6 × 1,3 palca (215 × 117 × 32 mm)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wi-Fi 6/6E routery |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 4895252503807 |
| Podporované štandardy Wi-Fi: | 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ax, 802.11a, 802.11ac |
| Frekvenčné pásma: | 2,4 GHz, 5 GHz |
| Prevádzkové režimy: | Prístupový bod (AP), Uzol siete, Smerovač |
| Typ Wi-Fi (generácia Wi-Fi): | Wi-Fi 6 |
| Kompatibilita so sieťou: | Áno |
| OFDMA: | Áno |
| Firewall / ochrana: | SPI firewall |
| Správa zariadení: | webová správa, mobilné aplikácie |
| Rýchlosť WAN: | 100 Mbps, 1 Gb/s |
| Počet portov LAN (RJ45): | 3 |
| Rýchlosť portu LAN: | 100 Mbps, 1 Gb/s |
| Zabezpečenie Wi-Fi: | WPA2, WPA3 |
| Maximálna rýchlosť Wi-Fi v pásme 2,4 GHz [Mbps]: | 300 |
| QoS / Prioritizácia prevádzky: | Áno |
| MU-MIMO: | Áno |
| Rodičovská kontrola: | Áno |
| VPN: | Server VPN |
| Typ použitia: | Domov, Kancelárie / malé a stredné podniky |
| Typ internetového pripojenia: | Ethernet (RJ45) |
| Počet antén: | 4 |
| PoE (napájanie): | bez PoE |
| Maximálna rýchlosť Wi-Fi v pásme 5 GHz [Mbps]: | 1201 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
