TP-LINK Archer AX53
Kód: 9926295
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku objednávke nad 150€

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Archer AX53 - Dvojpásmový gigabitový Wi-Fi router AX3000 6FUNKCIE
- Gigabitové Wi-Fi 6 novej generácie: 2402 Mb/s v pásme 5 GHz a 574 Mb/s v pásme 2,4 GHz na plynulejšie streamovanie a rýchlejšie sťahovanie.
- Pripojenie viacerých zariadení: technológia OFDMA 4-násobne zvyšuje kapacitu, aby umožnila súčasný prenos do viacerých zariadení.
- Ultra nízka latencia: Umožňuje rýchlejšiu odozvu pri hraní hier a videochatovaní.
- Rozšírené pokrytie Wi-Fi: Štyri externé antény s veľkým dosahom a technológia formovania lúča spolupracujú na rozšírení silného a spoľahlivého pripojenia Wi-Fi v celej vašej domácnosti.
TECHNICKÉ VLASTNOSTI
Štandardy Wi-Fi6 IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz; IEEE 802.11ax/n/b/g 2,4 GHz
Rýchlosť Wi-Fi: 5 GHz: 2402 Mb/s; 2,4 GHz: 574 Mb/s
Prevádzkové režimy: režim smerovača, režim prístupového bodu
Procesor: Dvojjadrový procesor
Porty Ethernet: 1× gigabitový port WAN; 4× gigabitové porty LAN
Tlačidlá: Wi-Fi/WPS, zapnutie/vypnutie napájania, zapnutie/vypnutie LED, resetovanie
Napájanie: 12V = 2A
Rozmery: 260,2 x 135 x 41,6 mm
Šifrovanie Wi-Fi: WPA, WPA2, WPA3, WPA/WPA2-Enterprise
OBSAH BALENIA
- Archer AX53
- Ethernetový kábel
- Napájací adaptér
- Inštalačná príručka
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wi-Fi 6/6E routery |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.85 kg |
| EAN: | 4897098683088 |
| Zabezpečenie Wi-Fi: | WPA3, WPA2 |
| Typ Wi-Fi (generácia Wi-Fi): | Wi-Fi 6 |
| Kompatibilita so sieťou: | Áno |
| OFDMA: | Áno |
| Firewall / ochrana: | SPI firewall |
| Správa zariadení: | webová správa, mobilné aplikácie, správa cloudu |
| Typ internetového pripojenia: | Ethernet (RJ45), Bezdrôtové pripojenie (Mesh/WDS) |
| Podporované štandardy Wi-Fi: | 802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ax |
| Počet antén: | 4 |
| PoE (napájanie): | bez PoE |
| Frekvenčné pásma: | 2,4 GHz, 5 GHz |
| Prevádzkové režimy: | Prístupový bod (AP), Smerovač |
| QoS / Prioritizácia prevádzky: | Áno |
| MU-MIMO: | Áno |
| Rodičovská kontrola: | Áno |
| VPN: | Server VPN, Klient VPN |
| Typ použitia: | Domov |
| Rýchlosť WAN: | 100 Mbps, 1 Gb/s |
| Počet portov LAN (RJ45): | 4 |
| Rýchlosť portu LAN: | 100 Mbps, 1 Gb/s |
| Maximálna rýchlosť Wi-Fi v pásme 2,4 GHz [Mbps]: | 574 |
| Maximálna rýchlosť Wi-Fi v pásme 5 GHz [Mbps]: | 2402 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
