TP-Link Archer BE400
Kód: 156253
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku objednávke nad 150€

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Archer BE400BE6500 Dvojpásmový Wi-Fi 7 router
Dvojpásmové Wi-Fi 7 s rýchlosťou 6,5 Gb/s: Umožňuje zariadeniam pracovať plnou rýchlosťou. Vychutnajte si plynulé streamovanie v rozlíšení 4K/8K, pohlcujúce AR/VR hry a bleskové sťahovanie.
Prevádzka s viacerými prepojeniami (MLO).
Káblové pripojenie 2,5G: 1× 2,5 Gb/s port WAN, 1× 2,5 Gb/s port LAN a 3× 1 Gb/s porty LAN ponúkajú vysokorýchlostný prenos dát.
Maximálne pokrytie: 6× externé antény spolu s technológiou Beamforming poskytujú väčšiu kapacitu, silnejšie a spoľahlivejšie pripojenie a menej rušenia.
Kompatibilita s EasyMesh: Kompatibilita so smerovačmi a extendérmi EasyMesh na vytvorenie bezproblémovej siete Wi-Fi mesh pre celú domácnosť a zabránenie výpadkom a oneskoreniam pri prechode medzi signálmi.
Jednoduché nastavenie a používanie: Správa siete nikdy nebola jednoduchšia vďaka aplikácii Tether.
TP-Link HomeShield: Vylepšené zabezpečenie chráni pred najnovšími kybernetickými hrozbami.
Skvelá kompatibilita.
Špecifikácie: Vhodné pre pripojenie k internetu:
Frekvenčné pásma 2,4 GHz a 5 GHz.
Rýchlosti Wi-Fi: 2,4 GHz: až 688 Mb/s a 5 GHz: až 5764 Mb/s
Porty: 1× 2,5 Gb/s port WAN, 1× 2,5 Gb/s port LAN, 3× 1 Gb/s porty LAN
Antény: 6× externá anténa
Multi-Link Operation (MLO), 1024-QAM, OFDMA, MU-MIMO, Beamforming
Zabezpečenie: WPA3, TP-Link HomeShield
Správa: Tether, webové rozhranie
Certifikácia: CE, FCC, RoHS
Webové stránky výrobcu: https://www.tp-link.com/au/home-networking/wifi-router/archer-be400/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wi-Fi 7 routery |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 1.5 kg |
| EAN: | 8885020624113 |
| Podporované štandardy Wi-Fi: | 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ax, 802.11a, 802.11ac, 802.11be |
| Frekvenčné pásma: | 2,4 GHz, 5 GHz, 6 GHz |
| Prevádzkové režimy: | Prístupový bod (AP), Smerovač |
| QoS / Prioritizácia prevádzky: | Áno |
| Agregácia portov (LACP): | Áno |
| MU-MIMO: | Áno |
| Rodičovská kontrola: | Áno |
| VPN: | Server VPN, Klient VPN |
| Typ použitia: | Domov, Hry (Gaming) |
| Počet antén: | 6 |
| Rýchlosť WAN: | 2,5 Gb/s |
| Rýchlosť portu LAN: | 2,5 Gb/s, 100 Mbps, 1 Gb/s |
| Zabezpečenie Wi-Fi: | WPA3, WPA2 |
| Typ Wi-Fi (generácia Wi-Fi): | Wi-Fi 7 |
| Počet portov LAN (RJ45): | 4 |
| Maximálna rýchlosť Wi-Fi v pásme 2,4 GHz [Mbps]: | 574 |
| Funkcie USB: | Zdieľanie modemov 4G/5G (tethering), Zdieľanie diskov (NAS) |
| Správa zariadení: | mobilné aplikácie, správa cloudu, webová správa |
| Typ internetového pripojenia: | Ethernet (RJ45), Bezdrôtové pripojenie (Mesh/WDS) |
| PoE (napájanie): | bez PoE |
| Port USB: | USB 3.0 (3.1 Gen1/3.2 Gen1) |
| Maximálna rýchlosť Wi-Fi v pásme 5 GHz [Mbps]: | 2880 |
| Maximálna rýchlosť Wi-Fi v pásme 6 GHz [Mbps]: | 5760 |
| Kompatibilita so sieťou: | Áno |
| OFDMA: | Áno |
| Firewall / ochrana: | SPI firewall |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
