TP-Link Archer NX600
Kód: 147915
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku objednávke nad 150€

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Archer NX600Bezdrôtový dvojpásmový 2,5 gigový 5G router AX3600
Funkcie
Zvýšte svoju rýchlosť 5G
Využívajte výhody pokročilej siete 5G s rýchlosťou sťahovania až 4,67 Gb/s. Zdieľajte svoju sieť 5G s viacerými zariadeniami Wi-Fi a vychutnajte si neprerušované filmy v rozlíšení Ultra HD, neuveriteľne rýchle sťahovanie súborov a plynulé videohovory a videokonferencie.
AX3600 dvojpásmová 6-rýchlostná Wi-Fi
2402 Mb/s (5 GHz) + 1148 Mb/s (2,4 GHz).
Plug & Play
Užívajte si sieť 5G hneď po vložení karty SIM.
Kompatibilný s EasyMesh
Spolupracujte s produktmi EasyMesh, ktoré poskytujú flexibilnejšiu a nákladovo efektívnejšiu sieť Mesh s jediným názvom Wi-Fi pre bezproblémové pokrytie celého domu.
Gigabitový port WAN/LAN
Gigabitový port WAN/LAN umožňuje zariadeniu NX200 pracovať ako tradičný bezdrôtový smerovač, ktorý je kompatibilný s káblovými, optickými a DSL modemami.
Špecifikácie
Hardvér
Rozhranie
1 × 2,5 Gb/s port WAN/LAN
2 × porty LAN 10/100/1000 Mb/s
1 × slot na kartu Nano SIM
2 × rozhranie externej antény SMA-F
Tlačidlo
Tlačidlo WPS, tlačidlo resetovania, tlačidlo zapnutia/vypnutia, tlačidlo zapnutia/vypnutia Wi-Fi
Externé napájanie
Napájací adaptér: 100-240 V~50/60 Hz 0,6A vstupný napájací zdroj
Výstupný parameter 12VDC 2A
Rozmery (Š x H x V)
99 × 99 × 190 mm
Anténa
8 × interné antény 5G/LTE
2 × interné antény Wi-Fi
Bezdrôtové pripojenie
Bezdrôtové štandardy
IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz
IEEE 802.11ax/n/b/g 2,4 GHz
Frekvencia
2,4 GHz a 5 GHz
Rýchlosť signálu
1148 Mb/s pri 2,4 GHz, 2402 Mb/s pri 5 GHz
Citlivosť príjmu
5 GHz:
11a 54M: -80 dBm
11ax HE20: -68 dBm
11ax HE40: -65 dBm
11ax HE80:-62 dBm
11ac VHT20:-76 dBm
11ac VHT40:-72 dBm
11ac VHT80:-68 dBm
11n HT20:-79 dBm
11n HT40:-75 dBm
2,4 GHz
11g 54M:-78 dBm
11ax HE20:-65 dBm
11ax HE40:-62 dBm
11ac VHT20:-73 dBm
11ac VHT40:-68 dBm
11n HT20:-75 dBm
11n HT40:-72 dBm
Vysielací výkon
Softvér
Kvalita služby
Uprednostňuje sieťovú prevádzku podľa zariadenia alebo aplikácie
Zabezpečenie
DoS, IPv4 SPI Firewall, IPv6 Firewall, viazanie IP a MAC adries, riadenie prístupu
Typ WAN
Dynamická IP/Statická IP/PPPoE/PPTP (dvojitý prístup)/L2TP (dvojitý prístup)
Riadenie
TP-Link Cloud, miestna správa, vzdialená správa
DHCP
Server, zoznam klientov DHCP, rezervácia adries
Presmerovanie portov
ALG, virtuálny server, spúšťanie portov, UPnP, DMZ
Dynamické DNS
TP-Link, DynDns, NO-IP
VPN
PPTP VPN, IPSec VPN, OpenVPN
Riadenie prístupu
Rodičovská kontrola, kontrola miestnej správy
Zabezpečenie bránou firewall
DoS, SPI Firewall, filter IP adries/domén, viazanie IP a MAC adries
Protokoly
IPv4, IPv6
Sieť pre hostí
2,4 GHz sieť pre hostí x 1, 5 GHz sieť pre hostí x 1
Dodatočné parametre
| Kategória: | 4G/5G (LTE) routery so SIM |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 8885020624878 |
| Typ modemu: | 5G |
| Typ SIM karty: | nanoSIM |
| Správa zariadení: | mobilné aplikácie, správa cloudu, webová správa |
| Typ internetového pripojenia: | Ethernet (RJ45), Mobilná sieť (4G/5G), Bezdrôtové pripojenie (Mesh/WDS) |
| Maximálna rýchlosť mobilného pripojenia: | 1 Gb/s alebo viac |
| Typ Wi-Fi (generácia Wi-Fi): | Wi-Fi 6 |
| Kompatibilita so sieťou: | Áno |
| OFDMA: | Áno |
| Firewall / ochrana: | SPI firewall |
| Slot na SIM kartu: | Áno |
| Zabezpečenie Wi-Fi: | WPA3, WPA2 |
| Rýchlosť WAN: | 100 Mbps, 1 Gb/s |
| Počet portov LAN (RJ45): | 3 |
| Rýchlosť portu LAN: | 100 Mbps, 1 Gb/s |
| Maximálna rýchlosť Wi-Fi v pásme 2,4 GHz [Mbps]: | 1148 |
| Podporované štandardy Wi-Fi: | 802.11g, 802.11n, 802.11ax, 802.11b, 802.11a, 802.11ac |
| Frekvenčné pásma: | 2,4 GHz, 5 GHz |
| Prevádzkové režimy: | Prístupový bod (AP), Smerovač |
| QoS / Prioritizácia prevádzky: | Áno |
| MU-MIMO: | Áno |
| Rodičovská kontrola: | Áno |
| VPN: | Server VPN, Klient VPN |
| Typ použitia: | Domov, Kancelárie / malé a stredné podniky |
| PoE (napájanie): | bez PoE |
| Maximálna rýchlosť Wi-Fi v pásme 5 GHz [Mbps]: | 2402 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
