TP-Link Deco BE22, systém Mesh Wi-Fi 7, 1 balenie
Kód: 177150
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku objednávke nad 150€

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Najjednoduchší spôsob, ako zaručiť silný signál Wi-Fi v každom kúte vášho domova, v kombinácii s najnovším štandardom Wi-Fi 7 (802.11be) a dvojicou portov Gigabit Ethernet. Bezdrôtové pripojenie a voliteľné prepojenie všetkých jednotiek, či už káblové alebo bezdrôtové, poskytuje ešte vyššiu rýchlosť siete pre skutočne plynulé pokrytie. Chcete väčšie pokrytie? Stačí pridať ďalšiu jednotku Deco.Kľúčové funkcie
Duálne pásmo: 2 882 Mb/s (5 GHz) + 688 Mb/s (2,4 GHz)
Podpora 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7), 2×2 MU-MIMO v oboch pásmach
Multi-Link Operation (MLO) - súčasné odosielanie a prijímanie dát v rôznych pásmach
Prevádzkové režimy smerovača a prístupového bodu
Podpora šifrovania WPA3
Podpora serverov OpenVPN, PPTP, L2TP/IPSec VPN
Podpora protokolu IPv6
(2) 10/100/1000 Mb/s LAN/WAN
Systém Mesh s umelou inteligenciou: inteligentná analýza sieťového prostredia zabezpečuje ideálne pokrytie Wi-Fi prispôsobené vašej domácnosti
Jednoduché nastavenie ako nikdy predtým: aplikácia Deco vás krok za krokom prevedie nastavením
Bezproblémový roaming s jedným názvom Wi-Fi
TP-Link Mesh znamená, že jednotky Deco spolupracujú a vytvárajú jednu jednotnú sieť. Keď ste doma, váš telefón alebo tablet sa automaticky pripojí k najrýchlejšej jednotke Deco, čím sa vytvorí skutočne bezproblémové Wi-Fi pripojenie.
Kompatibilita a jednoduchá rozšíriteľnosť
Všetky jednotky Deco sú navzájom kompatibilné. V prípade, že používate viacero typov jednotiek, použite tú najlepšiu ako hlavnú (najbližšie k internetu). Ak potrebujete rozšíriť svoju sieť, jednoducho pridajte ďalšiu jednotku Deco a prijmite ju do existujúcej siete prostredníctvom aplikácie.
Obsah balenia
Zariadenie
Napájací adaptér
Patch kábel
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wi-Fi 7 mesh systémy |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 1.06 kg |
| EAN: | 1210002602815 |
| Prenosová sieť Ethernet: | Áno |
| QoS / Prioritizácia prevádzky: | Áno |
| Maximálna rýchlosť Wi-Fi v pásme 2,4 GHz [Mbps]: | 688 |
| Úloha výrobku: | Hlavná jednotka (sieťový smerovač), Uzol / satelit (doplnok) |
| Počet jednotiek v balení: | 1 |
| Odporúčané pokrytie [m2]: | 230 |
| Normy roamingu: | 802.11k, 802.11v, 802.11r |
| Správa zariadení: | mobilné aplikácie, správa cloudu, webová správa |
| Podporované štandardy Wi-Fi: | 802.11a, 802.11ac, 802.11be, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ax |
| Maximálna rýchlosť Wi-Fi v pásme 5 GHz [Mbps]: | 2882 |
| Odporúčaný počet zariadení/klientov: | 150 |
| Počet portov LAN na jednotke (RJ45): | 2 |
| Rýchlosť portu LAN: | 1 Gb/s |
| Rýchlosť WAN: | 1 Gb/s |
| Zabezpečenie Wi-Fi: | WPA2, WPA3 |
| Frekvenčné pásma: | 2,4 GHz, 5 GHz |
| Farba: | Biela |
| Typ kapely: | Dvojpásmové pripojenie |
| Rodičovská kontrola: | Áno |
| VPN: | Server VPN, Klient VPN |
| Typ Wi-Fi (generácia Wi-Fi): | Wi-Fi 7 |
| Sieť pre hostí: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
