TP-LINK RE315
Kód: 9913750
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku objednávke nad 150€

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Pokryte celý dom sieťou Wi-Fi a zbavte sa oblastí so slabým signálom.Dvojpásmová sieť Wi-Fi 2,4 GHz (300 Mbit/s) a 5 GHz (867 Mbit/s) poskytuje väčšiu stabilitu pri používaní bezdrôtových zariadení.†
Pripojením k smerovaču OneMesh vytvoríte sieť Mesh na bezproblémové pokrytie celej domácnosti.‡
Adaptívny výber cesty pripojenia - Automaticky vyberie najrýchlejšiu cestu pripojenia k smerovaču pre dosiahnutie najvyššej rýchlosti.
Vysokorýchlostný režim - dosiahnite najvyššie rýchlosti pomocou jedného pásma siete Wi-Fi ako chrbticovej siete, čo oceníte pri streamovaní HD videí a hraní online hier.
Režim AP - vytvorte nový prístupový bod Wi-Fi a obohaťte svoju káblovú sieť o bezdrôtovú.
Inteligentný indikátor signálu, ktorý zobrazuje silu signálu, vám pomôže nájsť najlepšie miesto pre optimálne pokrytie bezdrôtovým signálom.
Stlačením tlačidla WPS sa ľahko pripojíte k smerovaču. Pripojenie môžete jednotne spravovať pomocou aplikácie Tether alebo webového rozhrania.
Funguje s akýmkoľvek Wi-Fi routerom alebo bezdrôtovým prístupovým bodom.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Opakovače (Repeater,Extender) |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.28 kg |
| EAN: | 6935364072445 |
| Podporované štandardy Wi-Fi: | 802.11a, 802.11ac, 802.11g, 802.11n, 802.11b |
| Kompatibilita so sieťou: | Áno |
| Antény: | externé |
| Typ Wi-Fi (generácia Wi-Fi): | Wi-Fi 5 |
| Kompatibilita ekosystému: | EasyMesh, TP-Link OneMesh |
| Správa zariadení: | webová správa, mobilné aplikácie |
| Maximálna rýchlosť Wi-Fi v pásme 5 GHz [Mbps]: | 867 |
| Počet portov LAN na jednotke (RJ45): | 1 |
| Rýchlosť portu LAN: | 100 Mbps |
| Zabezpečenie Wi-Fi: | WPA2 |
| Počet externých antén: | 2 |
| Maximálna rýchlosť Wi-Fi v pásme 2,4 GHz [Mbps]: | 300 |
| Backhaul: | Bezdrôtový backhaul, Káblové (ethernetové) prenosové vedenie |
| Prevádzkové režimy: | Prístupový bod (AP), Opakovač / rozširovač, Uzol siete |
| Frekvenčné pásma: | 2,4 GHz, 5 GHz |
| Typ kapely: | Dvojpásmové pripojenie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
