Voltcraft Multitester MT-52, plnohodnotný multimeter na meranie svetla, zvuku, vlhkosti a teploty
Kód: 9180833
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku objednávke nad 150€

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Multitester Voltcraft pro všestranné využití v profesionálním i domácím prostředí. Kromě běžných rozsahů měření multimetru máte k dispozici další funkce pro měření vlhkosti, teploty, intenzity světla a hladiny hluku. Všechna potřebná čidla (kromě čidla teploty typu K) jsou integrována do přístroje, multitester proto můžete snadno a rychle používat bez dalšího příslušenství. Díky kompaktním rozměrům se přístroj hodí do každého kufru s nářadím. Pogumovaný povrch chrání před nárazy.Rozměry (Š x V x H) 60 x 122 x 40 mm
Rozhraní Žádné
Rozsah měření kapacity 1 pF - 50 µF
Rozsah měření střídavého proudu 0,1 µA - 10 A
Rozsah měření střídavého napětí 0,1 mV - 600 V
Rozsah měření stejnosměrného proudu 0,1 µA - 10 A
Rozsah měření stejnosměrného napětí 0,1 mV - 600 V
Rozsah měření frekvence 0,001 Hz - 10 MHz
Základní přesnost ±1,2 %
Displej (druh, velikost, řádky/znaky/rozlišení) LCD, 4000 digitů
Rozsah měření teploty -20 - 1300 °C
Rozsah měření odporu 0,1 ? - 40 M?
Napájení Baterie 9 V
Kategorie přepětí CAT III 600 V
Popisek 10 Díky správnému větrání udržíte vlhkost vzduchu v zelené oblasti
Popisek 11 Pro jistotu: Vstupní i výstupní teplotu znovu změřte přímo na rozvodu topení
Popisek 12 Tam, kde záleží na nejvyšší koncentraci, musí souhlasit světelné poměry
Popisek13 Bezdotyková zkoušečka napětí (NCV)
Popisek 14 Měření vlhkosti, hladiny hluku, atd.CAT III 600 V4000 digitů
Popisek 15 Bezdotyková zkoušečka napětí (NCV)
Hmotnost 150 g
Vybavení
Všestranné využití
Odolné provedení
Funkce pro měření vlhkosti, teploty, hladiny hluku a intenzity osvětlení
Včetně teplotního čidla typu K
CAT III 600 V
4000 digitů
Vlastnosti
Standardní měření V/DC, V/AC, A/DC, A/AC
Měření kapacity, odporu, frekvence
Test diod
Test průchodnosti
Bezdotykové měření napětí (NCV)
Funkce pro měření vlhkosti, teploty, hladiny hluku a intenzity osvětlení
Odolné provedení díky ochraně povrchu pogumováním
Rozsah dodávky:
Multitester
1 sada měřicích kabelů
Teplotní čidlo typu K od -20 do +250 °C typ K (ostatní senzory jsou integrovány v přístroji)
1 baterie 9 V
Doporučujeme zakoupit k produktu
Dodatočné parametre
| Kategória: | Multimetre |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 4016138634938 |
| Typ: | digitální |
| Rozmery (V x Š x H): | 60 x 122 x 40 [mm] |
| Hmotnosť: | 150 [g] |
| Automatické vypnutie: | ne |
| Meranie odporu: | 0.1 Ohm až 40 MOhm |
| Meranie indukčnosti: | ne |
| Displej: | LCD |
| Meranie jednosmerného napätia: | 0.1 mV až 600 [V] |
| Meranie striedavého prúdu: | 1 µA až 10 [A] |
| Meranie kapacity: | 1 pF až 50 µF |
| Meranie tranzistorov h21E: | ne |
| Napájanie: | 1x 9 V baterie |
| Meranie striedavého napätia: | 0.1 mV až 600 [V] |
| Meranie jednosmerného prúdu: | 1 µA až 10 [A] |
| Meranie teploty: | -20 až 1300 [°C] |
| Test diód: | ano |
| Kalibrácia (podľa normy): | DKD, ISO |
| Podržanie údajov: | ne |
| Výber rozsahov: | ruční |
| MAX Hold: | ne |
| Meranie frekvencie: | až 10 [MHz] |
| Kategória merania: | CAT III 600 V |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
